Ogłoszenia z regionu:
cała Polska
Ogłoszenie:

Dom stan surowy zamknięty Mirosławiec koło Wałcza / zachodniopomorskie

dodano: 2019.05.15 ważne do: 2019.06.14 wyświetleń: 4
340 000,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

Budynek, zbudowany wg projektu "dom w śnieżyczkach", zlokalizowany na nowym osiedlu domków jednorodzinnych na terenie miasta Mirosławiec, nieopodal łąk i lasów oraz jezior znajdujących się kilka kilometrów dalej.

Powierznia całkowita domu to 280.2m2 w tym: 111.9m2 piwnica, 111.9m2 parter z antresolą, 57.4 m2 poddasze, powierzchnia zabudowy 145m2 (1144m2 całkowita powierznia działki). Pomieszczenia wg projektu - parter : wiatrołap, kuchnia ze spiżarnią, salon z kominkiem i antresolą, duża łazienka, toaleta, pralnia z suszarnią, pokój gościnny/gabinet, korytarz ze schodami poddasze użytkowe : trzy sypialnie w tym jedna z garderobą korytarz i łazienka; podpiwniczenie całkowite: garaż, kotłownia, dwa dodatkowe pomieszczenia, korytarz ze schodami.

Prąd i woda są doprowadzone do budynku, ale instalacje nie są rozprowadzone po budynku. Kanalizacja nie podłączone do budynku, ale media znajdują się kilka metrów od działki przy ulicy i łatwo je podłączyć, Również matriały do kanalizacji są zakupione i znajduja się w budynku . Ze względu obecną sytuację osobistą właściciel nie chce ponosić dalszych kosztów związanych z budową, zakończył prace na etapie stan surowy zamknięty z oknami (plastikowe, siedmiokomorowe o kolorze od zewnątrz – dąb bagienny , od wewnątrz – białe + szprosy w oknach , szerokie w kolorze dąb bagienny i o szer. 1cm), dachem (z dachówki ceramicznej w kolorze czarnym z połyskiem - firmy Creaton), ociepleniem (styropian cały w graficie o grubośći 20cm – dom był budowany w systemie energooszczędnym) i elewacją w dwóch kolorach z palety Atlas. Budynek nie posiada orynnowania ani podbitki dachowej. W środku nie podjęto żądnych prac poza częściowym położeniem kabli od instalacji elektrycznej. W budynku znajdują się dwa kominy firmy Shidel, wg projektu w salonie znajduje się kominek i w piwnicy ogrzewanie na opał, które łatwo można zamienić na inny rodzaj orzewania (oryginalnie w projekcie było ogrzewanie gazowe). Wg projektu w domu powinny znajdować się schody drewniane, których dom na tym etapie nie posiada. Projekt zawiera taraz i balkon - nie dokończone na obecnym etapie (brak wylewki i płytek na tarasie oraz barierki i płytek na balkonie). Garaż znajduje się w podpiwniczeniu budynku, podpiwniczenie całkowite wybudowane ze względu na ukształtowanie terenu i chęć zagospodarowania w przyszłości na działalność gospodarczą. Podpiwniczenie ma wysokość 2m i ze względu na swoją wysokość nie jest brane pod uwagę jako powierzchnia użytkowa budynku. W podpiwniczeniu jest pomieszczenie przeznaczone na garaż o powierzchni 28m2, ale brak jest bramy garażowej (wejście do garażu jest tymczasowo załonięte płytą osb). Cena podlega negocjacji.

Kontakt
Marta
Mirosławiec, woj. zachodnio-pomorskie
Kontakt
Podziel się:
Podobne z tej kategorii: