Ogłoszenia z regionu:
cała Polska
Ogłoszenie:

Konsultant Infolinii Przychodzącej

dodano: 2016.09.21 ważne do: 2017.09.21 wyświetleń: 179
Szczegóły ogłoszenia:
Dla naszego Klienta, który jest liderem branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • obsługa połączeń telefonicznych w ruchu przychodzącym
  • pomoc Klientowi w sprawie, z którą dzwoni
  • praca z wykorzystaniem komputera
  • empatia w podejściu do Klienta

Wymagania:
  • ukończony 18 r.ż.
  • praca w systemie zmianowym (pomiędzy g. 7:00 a 23:00)
  • dobra znajomość obsługi komputera (systemy Windows i MS Office )
  • empatia, komunikatywność

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pracę w Opolu
  • szkolenie wstępne
  • stały kontakt z bezpośrednim przełożonym
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i obiektów sportowych (karta Benefit Multisport i inne)
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego
  • firmowy program lojalnościowy
Kontakt
Wadwicz sp. z o.o.
Opole, woj. opolskie
Kontakt