Ogłoszenia z regionu:
cała Polska
Ogłoszenie:

Zamiatanie placów i ulic, usługi i wynajem zamiatarki Mikołów Katowice

dodano: 2017.09.04 ważne do: 2017.10.04 wyświetleń: 9
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Ulman oferuje zamiatanie placów, ulic, chodników, parkingów na terenie Mikołowa i w okolicznych miejscowościach orazwynajem zamiatarki. Dzięki naszej nowoczesnej flocie pojazdów (zamiatarek) oraz wykwalifikowanemu personelowi po wykonaniuusługi mieszkańcy zyskują czyste otoczenie wolne od pyłów, kurzu, zanieczyszczeń oraz śmieci.
Zamiatanie placów, ulic, parkingów i chodników jest realizowane na zlecenie osób prywatnych oraz firm, instytucji z Katowicoraz okolic. Prace są realizowane w dogodnych dla zleceniodawców terminach.

Oferujemy również wynajem zamiatarki drogowej na bardzo korzystnych warunkach. Nasza firma prowadzi także usługi zamiatarką.
W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. darek410@vp.pl

Chcesz się pozbyć szybko i solidnie z Mieszkań, Biur, Piwnic, Strychów, Garaży, Działek,Altan Zużytych Mebli,Starych Gratów,Niepotrzebnego Sprzętu RTV i AGD? Jak Również Gruzu. ZADZWOŃ DO NAS! A My Przyjedziemy Jak Najszybciej i Pomożemy Pozbyć CiSię Twojego Problemu Zapewniając Tanią I Solidną Obsługę. Przekonasz Się Że Jak Raz Skorzystasz Z Naszych Usług ToPowrócisz Ponownie! Zadzwoń 880 708 520 Czekamy Na Twój Telefon

http://www.ulmanmikolow.pl/oferta/wywoz-gruzu
tel. 880708520
Kontakt
Tomasz
Bytom, woj. śląskie
Kontakt
Podziel się:
Podobne z tej kategorii: